masazer reczny medigun

Co zyskasz, wybierając masażer ręczny MediGun?

Po intensywnym treningu w domu lub na siłowni i pracowitym, pełnym wyzwań dniu, mięśnie wręcz błagają o rozluźnienie? Dzięki MediGun możesz spełnić ich życzenie w kilka chwil. Co jeszcze zyskasz, wybierając ten elegancki i funkcjonalny masażer ręczny?

Łagodzi napięcia mięśni i poprawia kondycję skóry

MediGun jest cennym wsparciem dla osób trenujących na świeżym powietrzu, siłowni czy w warunkach domowych. Potrafi przynieść szybkie ukojenie zmęczonym, obolałym mięśniom i ograniczyć ich skurcze i sztywność. Pomaga również poprawić zakresy ruchomości stawów i zmniejszyć problemy z nimi związane. Pozwala na to dogłębny masaż ostukujący, na którym opiera się jego działanie.

Ten pistolet wibracyjny marki Casada może spełnić oczekiwania osób, którym zależy także na ulepszeniu kondycji i wyglądu skóry. Dzięki niemu udaje się ją wygładzić i ujędrnić oraz rozprawić z cellulitem. Jest on pomocny w troszczeniu się zwłaszcza o partie, które bywają uważane za trudne do wypracowania. Domyślasz się, o jakich częściach ciała mowa? Tak, o udach i pośladkach.

Jak zatem widzisz, dzięki pistoletowi MediGun możesz wykonać masaż ciała o charakterze sportowym, skupiając się na wszystkich grupach mięśniowych lub wyłącznie tych, które w tej chwili naprawdę bolą. Dzięki niemu zadbasz też o wygląd skóry – z czasem będzie stawała się jędrniejsza i przyjemniejsza w dotyku.

Dostosowuje się do indywidualnych potrzeb

Szczególnie atrakcyjną cechą tego pistoletu do masażu wydaje się elastyczność związana z jego użytkowaniem. To oznacza, że osoba z niego korzystająca, może w pełni dostosować go do swoich potrzeb. Masażer realizuje dogłębny masaż ostukujący, jednak jego prędkość można łatwo ustawić, wybierając jeden z trzech poziomów. Ten ostatni to aż 3200 uderzeń na minutę! Ale spokojnie, mimo imponującej prędkości MediGun jest daleki od hałasowania.

Urządzenie zostało też wyposażone w kilka wymiennych głowic masujących, które różnią się od siebie kształtem i przeznaczeniem. Dla porównania – głowica okrągła sprawdzi się przy masażu dużych grup mięśni, natomiast rozwidlona jest idealna do masowania mięśni wzdłuż kręgosłupa. Wszystkie końcówki, masażer i ładowarka są zapakowane w elegancką walizkę. Dzięki temu cały zestaw możesz swobodnie zabierać ze sobą tam, gdzie chcesz i korzystać z niego wtedy, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Co ważne, urządzenie może pracować naprawdę długo. Szacuje się, że jedna osoba, która regularnie po niego sięga, ładuje go tylko raz na dziesięć dni. To sprawia, że zestaw świetnie sprawdza się także podczas podróży, obozów treningowych czy spontanicznych wyjazdów.

Dodaj komentarz