design

Funkcjonalna kuchnia, co to znaczy?

Rozmyślając i planując remont kuchni kierujemy się designem i funkcjonalnością, lecz co to tak naprawdę znaczy? Funkcjonalność ma zapewnić dostarczenie odpowiednich, zaspokajających potrzeby funkcji danego miejsca czy sprzętu. Tworząc produkty w dzisiejszych czasach, funkcjonalność łączy się z designem. Celem jest dojście do coraz bardziej świadomych Klientów. Zaspokojenie ich potrzeb i dostarczenie im wartości dodanej.

Jak to się ma do firmy AKPO?

Marka AKPO posiada w swoim asortymencie produkty AGD do kuchni. W tym zarówno okapy jak i płyty ceramiczne i indukcyjne, a także  2w1 – płyta indukcyjna z wbudowanym okapem. Produkty dedykowane są dla każdej kuchni. Dla tej mniejszej, większej czy otwartej, połączonej z jadalnią. Funkcjonalność łączy się z designem. Aby sprostać najróżniejszym potrzebom, zaplecze produktowe firmy stale się rozwija i modyfikuje – wyższa jakość, bezawaryjność, estetyka. Wszystko to sprowadza się do wspólnego mianownika –  zadowolony klient. Indywidualne podejście jest dla nas kluczowe i cieszymy się, że możemy gościć w polskich kuchniach.

Idealny okap do Twojej kuchni to jaki?

Dostępne urządzenia i materiały pozwalają obecnie stworzyć wymarzoną kuchnię. Funkcje sprzętów kuchennych stale się rozwijają. Okapy posiadają funkcję automatycznego wyłączenia – timer i dodatkowy pilot ułatwiający życie każdemu zapominalskiemu. Zainstalowane oświetlenie zdobi kuchnię – nadając jej niebanalnego charakteru. Liniowe LEDY równomiernie oświetlają blat kuchenny i blat roboczy znajdujący się obok. Idealnym modelem z tymi funkcjami będzie WK-4 Isla Feniks Slim. Okap wyspowy WK-4 Isla Balmera świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku kuchni z wyspą, jak i bez niej. W większości kuchni świetnie sprawdzą się okapy kominowe np. WK-9 Clarus. To rozwiązanie doskonale spełni swoją funkcję- filtracji powietrza, świetnie się prezentuje praktycznie w każdym wnętrzu, dodatkowo zapewni doskonały klimat w kuchni- dzięki zastosowanemu w nim oświetleniu.. „Stworzone wedle panujących trendów okapy kominowe, wyspowe i podszafkowe marki AKPO non stop są ulepszane, właśnie po to, aby być eleganckim, nowatorskim i funkcjonalnym wykończeniem kuchni. W dużej, otwartej kuchni postaw na modele wyspowe, w małej na podszafkowe, a w każdej innej na kominowe. Na rynku dostępnych jest wiele modeli i wzorów okapów, dostępnych w różnych wariantach wyposażenia, kolorach i wykonanych z różnych materiałów, dlatego z pewnością każdy znajdzie wymarzony produkt do swojej kuchni.”- podkreśla Michał Kołakowski- przedstawiciel handlowy AKPO

Płyty ceramiczne i indukcyjne – gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością

W ofercie AKPO mamy do wyboru płyty ceramiczne, indukcyjne i okap blatowy zintegrowany z płytą indukcyjną.

Płyty ceramiczne to wygoda użytkowania, estetyczny wygląd i niskie zużycie energii. Kupując płytę ceramiczną ze znakiem AKPO możesz mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości. Model PKA 58008/2 posiada wszystko to, co chciałbyś mieć w swojej kuchni! Minutnik, timer, sensoryczne, czułe sterowanie. Posiada aż 4 pola grzewcze, które sprawdzą się w kuchni z dużymi wymaganiami. Natomiast model PKA 30 830/2 posiadający 30 cm szerokości uwarunkowany jest dla mniejszej przestrzeni kuchennej.

Dodaj komentarz