meskie jeansy slim

Jeansy męskie slim – czy można w nich wyglądać męsko?

Panowie znani byli z tego, że zwykle nie nadążali oni za modą w takim samym stopniu jak panie. Niemniej jednak w ostatnich latach można było zaobserwować w tym zakresie ogromny zwrot. Panowie zaczęli zwracać uwagę na to, w jaki sposób kompletują i zestawiają ze sobą poszczególne części garderoby. Co więcej, mężczyźni zaczęli również żywo interesować się akcesoriami oraz dodatkami do stylizacji. Okazuje się jednak, że do jednego z modowych trendów panowie podchodzą z ogromną sceptycznością. Mowa tutaj o spodniach typu jeansy męskie slim. Czy więc w tak obcisłym modelu można dalej wyglądać męsko?

Jeansy męskie slim – czy rzeczywiście takie obcisłe?

Panowie kojarzą jeansy męskie slim z modelami, które tak chętnie noszą panie. Wówczas wyobrażają sobie, że model ten jest ponadprzeciętnie obcisły i nie gwarantuje swobody ruchów. Niemniej jednak trzeba rozróżnić jeansy męskie slim od jeansów damskich. Modele przeznaczone dla panów, choć są dopasowane, to jednak odbiegają nieco od standardów slim dla pań. Zwykle jeansy męskie slim skupiają się na zwężonych nogawkach, podczas gdy pozostałe ich części są utrzymane w prostym kroju. Jeansy męskie slim są dopasowane do sylwetki męskiej i oczywiście podkreślają atuty męskiej sylwetki. Wystarczy jedynie spojrzeć, że panowie, którzy regularnie ćwiczą na siłowni i mają rozbudowaną masę mięśniową, bardzo chętnie korzystają właśnie z jeansów męskich slim. Potrafią one skutecznie podkreślić mocno wyrzeźbione łydki oraz uda, a także i męską pupę. Z pewnością przyciągnie to również spojrzenia pań.

Czy w jeansach męskich slim można wyglądać męsko?

Panowie obawiają się zwykle, że zbyt obcisłe dżinsy męskie ujmą nieco ich męskość. Wobec tego do jeansów utrzymanych w tym stylu panowie podchodzą z ogromną rezerwą. Jednak okazuje się, że ich obawy są całkowicie bezpodstawne. Wynika to z faktu, że przede wszystkim o męskości nie świadczy rodzaj spodni, a pod drugie jeansy męskie slim mogą tej męskości znacznie dodać. Z uwagi na fakt w jaki sposób mogą one podkreślić rozbudowane nogi, są one świetnym sposobem na przyciągnięcie kobiecych spojrzeń. W jeansach męskich slim panowie będą prezentować się niezwykle charakternie, a dobierając do nich odpowiednie części garderoby i akcesoria, mogą wykreować tym samym świetną stylizację. Jeansy męskie slim z pewnością mogą być rozpatrywane w kategorii jeansów dla prawdziwych mężczyzn.

Jak skomponować stylizację z jeansami męskimi slim?

Panowie decydując się na jeansy męskie slim powinni przede wszystkim skupić się na zachowaniu odpowiednich proporcji. Nie warto dobierać do tych spodni niezwykle obcisłej koszulki polo czy dopasowanego t-shirtu. O wiele lepiej sprawdzą się luźniejsze koszule wykonane z przewiewnych materiałów jak np. len. Co więcej, do jeansów męskich slim można również dobierać różnego rodzaju swetry i golfy męskie. Stylizację można utrzymać w eleganckim wydźwięku dopasowując do jeansów męskich slim klasyczne półbuty z wyższą cholewką. Z kolei jeśli panowie cenią sobie bardziej sportowy luz, wówczas mogą skorzystać z wygodnych sneakersów lub trampków. Jeansy męskie slim świetnie będą się prezentowały zarówno w wydaniu smart jak i w wydaniu casual. Panowie jedynie muszą się do nich przekonać i uwierzyć, że są one wstanie skutecznie podkreślić ich męskość.

Dodaj komentarz