Kabina prysznicowa

Łazienkowy musthave: czarne elementy w kabinach prysznicowych

W ślad za ponadczasową modą, coraz częściej w wyborach łazienkowych kupujący stawiają na czerń, która nie ma sobie równych, jeśli idzie o elegancję i ponadczasowość. Do grona tych, którzy cenią sobie klasykę dołączył również SANPLAST SA i jego kolekcja kabin z czarnymi profilami.

Jeszcze kilka lat temu nikomu do głowy by nie przyszło zaprojektowanie czarnej kabiny. Obecnie to rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne. Nic zatem dziwnego, ze SANPLAST SA posiada w ofercie modele kabin z czarnymi profilami. Dzięki temu mamy gwarancję, że każdy zainteresowany znajdzie tę jedną, odpowiadającą indywidualnym potrzebom.

„Kabiny prysznicowe z czarnymi profilami to obecnie bardzo popularne rozwiązanie. Prezentują się one bardzo stylowo i efektownie. Dzięki nim uzyskamy elegancki, bardziej zdecydowany efekt aranżacyjny w łazience.” – dodaje Robert Rachowski Product Manager SANPLAST SA.

Czarne kabiny to bezsprzeczne połączenie elegancji

Czarne elementy w łazience stanowią szykowną bazę do zaprojektowania całej przestrzeni, zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. To właśnie jedna z największych zalet kabin z czarnymi motywami. Zdecydowanie się na takie rozwiązanie sprawia, że cała łazienka nabiera niepowtarzalnego charakteru. Kolor czarny jest ponadczasowy, dlatego zastosowanie go w łazience może podkreślić wyrafinowany styl wnętrza i stanowić uzupełnienie do miękkich, jasnych tekstyliów, jak ręczniki czy dywan.  Nawet z czasem, gdy zechcemy przearanżować dotychczasową łazienkę, będziemy mogli mieć pewność, że kabina będzie prezentowała się tak samo imponująco w każdym ze stylów.

SANPLAST SA nadążając za trendami wprowadził do swojej oferty kabiny z czarnymi profilami, dzięki czemu bez względu na to, czy zdecydujemy się na kabinę otwieraną, przesuwaną czy typu walk-in możemy cieszyć się doskonałym wyborem w łazience. Taka różnorodność w ofercie sprawia, że bez względu na przestrzeń, jaką dysponujemy, jesteśmy w stanie zastosować to rozwiązanie.

Minimalizm, funkcjonalność, dopasowanie, elegancja i ponadczasowość. To wszystko możemy mieć od dziś w swojej łazience, decydując się na kabiny prysznicowe z czarnymi profilami od SANPLAST SA.

Dodaj komentarz