jakie cwiczenia na biust

Ćwiczenia na biust – dobry sposób, by zachować jędrność

Czy jest na świecie kobieta, która nie marzyłaby o posiadaniu większego, bardziej jędrnego biustu? Oczywiście, że nie. Wiadomo, że każda przedstawicielka płci pięknej marzy o tym, by jej biust przykuwał uwagę mężczyzn.

Dobry biust według mężczyzn

Według panów, piękny biust powinien cechować się następującymi epitetami:

  • taki, który podoba się kobiecie,
  • zadbany,
  • naturalny,
  • w odpowiednio dobranej bieliźnie

Na szczęście istnieje szereg sposobów, dzięki którym da się sprawić, że biust będzie obszerniejszy i sprawi, że kobiety będą czuły się bardziej pewne siebie. Chodzi tutaj o ćwiczenia na biust, które każda z pań może z powodzeniem wykonywać w domu bez ponoszenia żadnych kosztów! Ćwiczenia na ujędrnienie biustu dadzą efekty, które przewyższają Twoje najśmielsze oczekiwania! Oprócz ćwiczeń warto również zastosować różnego rodzaju kremy i sera, które dostępne są w sklepie internetowym takim jak https://frashe.pl/. Odpowiednio dobrane kosmetyki będą świetnym uzupełnieniem do wykonywanych regularnie ćwiczeń na biust.

Ćwiczenia na biust – czy to pomaga?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie wręcz prosta: tak! Ćwiczenia na biust wykonywane w sposób systematyczny wzmocnią mięśnie klatki piersiowej. Jeśli nie trenujesz swoich mięśni klatki piersiowej, obecnie na pewno są one słabe, a Twój biust charakteryzuje tendencja do opadania. Poniżej opisane ćwiczenia sprawią, że ta część ciała będzie znacznie lepiej ujędrniona oraz uniesiona ku górze. Zanim rozpoczniemy wykonywać ćwiczenia na podniesienie biustu, każdego dnia warto wykonywać wcześniej rozgrzewkę. Rozgrzewka, która poprzedzi ćwiczenia na ujędrnienie biustu powinna trwać od pięciu do dziesięciu minut. Rozgrzewką mogą być na przykład pajacyki, bieg w miejscu, krążenie ramion czy podskoki. Pamiętając o wykonywaniu codziennie rozgrzewki sprawimy, że później wykonywane ćwiczenia na powiększenie biustu efekty dadzą o kilkadziesiąt procent większe.

Poniżej prezentujemy ćwiczenia na ujędrnienie biustu, których systematyczne wykonywanie daje najlepsze rezultaty:

  • ćwiczenie nr. 1 – do jego wykonania potrzebować będziemy hantli. Jeśli ich nie posiadamy, zamiast nich można używać butelek z wodą. Stajemy w lekkim rozkroku i w obu rękach trzymamy hantle. Złączamy łokcie przed sobą – na wysokości klatki piersiowej wewnętrzną stroną przedramion ku górze. Ręce powinny być ugięte pod kątem prostym. Następnie rozłączamy ręce otwierając je w sposób, jakbyśmy otwierali książkę. Ręce powinny znaleźć się po obu stronach ciała. W trakcie odwodzenia ramion na boki należy wypinać klatkę piersiową do przodu. Wykonujemy to ćwiczenie piętnaście razy. Przy każdorazowym powtórzeniu należy pamiętać o łączeniu łokci oraz o opuszczeniu rąk;
  • ćwiczenie nr 2 – to ćwiczenie również rozpoczynamy od stania w lekkim rozkroku. Następnie należy spleść palce dłoni na wysokości klatki piersiowej. Uginamy łokcie. Przedramiona powinny być ułożone w taki sposób, aby tworzyć linię prostą. Przez czas około dwóch – trzech sekund używając jak najwięcej siły naciskamy jedną dłonią na drugą. Puszczamy na moment, po czym znów ściskamy ręce. Ćwiczenie należy wykonać dwadzieścia razy;
  • ćwiczenie nr 3 – do jego wykonania również potrzebować będziemy hantli. Kładziemy się na plecach i lekko uginamy nogi w kolanach. Łączymy łokcie tak jak w przypadku ćwiczenia na biust nr 1 na wysokości klatki piersiowej. Wykonujemy ruch otwierający i zamykający przez odwodzenie ramion w stronę podłogi. Ćwiczenie powtarzamy piętnaście razy.

Z czym łączyć wykonywanie ćwiczeń?

Ćwiczenia na jędrność biustu to nie wszystko. Oprócz ich stosowania należy również wyposażyć się w krem, który będziemy stosowali w tych miejscach. Powinien zawierać on jak najwięcej składników naturalnego pochodzenia.

Podsumowanie

Jeśli marzymy o posiadaniu pięknego biustu, powyżej opisane ćwiczenia na pewno przybliżą nas do tego celu.

Dodaj komentarz