depilacja laserowa

Jak działa laser LightSheer?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na depilację laserową. Zabieg laserem LightSheer skutkuje trwałym usunięciem owłosienia w wybranych partiach ciała. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić sporo czasu. Czym jest laser LightSheer i jak działa?

Laser LightSheer – jak działa?

LightSheer to laser diodowy, który jednym z najskuteczniejszych sprzętów służących depilacji. Za jego produkcję odpowiada firma Coherent. Marka ta cieszy się szerokim uznaniem w branży kosmetycznej. Zabiegi laserem LightSheer w Warszawie i innych miastach skutkują trwałym usunięciem włosków.

Laser wyposażono w wiele diod, które znajdują się w jego głowicy. To właśnie za ich sprawą depilacja cechuje się wysoką skutecznością. Diody te emitują falę o długości 800 nm, która skutecznie niszczy mieszki włosowe. Co więcej, wiązka ta jest łagodna i nie uszkadza skóry.

Depilacja laserem LightSheer usuwa włoski w fazie wzrostu. Pozostałe przez okres 3-8 tygodni pozostają w uśpieniu i są usuwane później. Skuteczność 4-krotnej depilacji plasuje się poziomie 90%. Coraz więcej osób korzysta więc z depilacji LightSheer w Częstochowie i wielu innych gabinetach w Polsce.

Jakie są korzyści z depilacji laserem LightSheer?

Skuteczny laser LighSheer jest delikatny i nie powoduje uszkodzeń skóry. Ponadto urządzenie posiada specjalny system chłodzący, dzięki czemu zabieg jest dla klienta jeszcze bardziej komfortowy. System ten ogranicza również ryzyko wystąpienia zaczerwienień i różnego rodzaju podrażnień po depilacji.

Włoski usuwane są skutecznie i trwale. Klienci nie muszą więc regularnie poświęcać czas na tradycyjne golenie. Aby depilacja laserem przyniosła oczekiwane rezultaty, musi być wykonywana oryginalnym sprzętem. Takie urządzenie posiada m.in. Studio Laser – studio depilacji laserowej w Poznaniu.

Należy pamiętać, że istnieją pewne przeciwskazania do depilacji laserowej. Osoby zainteresowane zabiegiem powinny również odpowiednio się do niego przygotować i stosować do zaleceń po.

Dodaj komentarz