zageszczanie wlosow

Jakie są metody zagęszczania włosów?

Niejedna kobieta marzy, żeby mieć bujne włosy, które będą się doskonale prezentować zarówno jako rozpuszczone, jak i w efektownych upięciach. Jednak w wielu przypadkach włosy są zniszczone, osłabione, cienkie i przerzedzone. Ich odbudowa bywa długa i mało efektowna. Dlatego zdecydować się można na zagęszczenie włosów jedną z kilku najlepszych metod. Jak to zrobić?

Na co zwrócić uwagę podczas zagęszczania włosów?

Kluczową kwestią podczas zagęszczania włosów dobór metody, za pomocą której wykonana będzie cała procedura. Powinna być odpowiednia do indywidualnego przypadku danej osoby, struktury posiadanych włosów, ich kondycji, nawyków, jak i efektów, które dana osoba pragnie osiągnąć. Należy także zawsze wybrać w tym celu miejsce, w którym zagęszczanie włosów przeprowadzane jest na najwyższym poziomie, przez doświadczonych specjalistów. Profesjonalne usługi zagęszczania i przedłużania włosów oferuje salon fryzjerski Sukcesjia.

Bezpieczne i efektowne metody zagęszczania włosów

Wśród najbezpieczniejszych i najefektywniejszych sposobów zagęszczania włosów wyróżnić można metodę clip in hair, systemu włosów i zagęszczania na mikroskórze. Clip in hair to sposób, dzięki któremu wymarzoną długość, jak i objętość fryzury uzyskać można niezwykle szybko. To doczepienie poszczególnych kosmyków lub całych partii włosów za pomocą specjalnych klipsów. Najlepsze efekty uzyskać można, kiedy dopinki wykonane są z włosów naturalnych. Clip in hair nie jest metodą trwałego zagęszczania, ale dzięki temu można uzyskać różne efekty stylistyczne w zależności od zapotrzebowania, a dopięcie włosów wykonać także w zaciszu domowym.

Zagęszczanie metodą systemu włosów i na mikroskórze

Zagęszczanie włosów metodą systemu włosów to obecnie najpopularniejszy sposób na uzyskanie wymarzonej fryzury. Pozwala na samo zagęszczenie lub zagęszczenie i przedłużenie jednocześnie. Zabieg ten wykonuje się poprzez wkłuwanie włosów w folię umieszczoną na głowie. Jest to metoda niechirurgiczna. Metoda systemu włosów polecana jest osobom o cienkich i rzadkich włosach oraz w przypadku częściowych ich braków. Polega na osadzaniu włosów z zastosowaniem cieniutkiej bazy mocowanej do skóry głowy przypominającej prawdziwą skórę. Metoda ta może być jednym ze sposobów rekonstrukcji owłosienia.

Dodaj komentarz