akcesoria barowe

Które akcesoria barowe najlepiej nadają się do reklamy?

Współcześnie wszystko może być nośnikiem reklamy, również tace barmańskie. Jakie inne akcesoria barowe mogą stać się skutecznym materiałem marketingowym? Czy taka forma reklamy jest skuteczna? Dowiedz się więcej i rozwijaj swoją firmę!

Tace barmańskie jako świetny nośnik reklamy

Taca barmańska ma przede wszystkim funkcję praktyczną, ma pomóc kelnerom w szybkim i bezpiecznym przenoszeniu większych zamówień. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że może być ona również świetnym nośnikiem reklamy, na którym możemy umieścić logo naszego baru lub jakieś chwytliwe hasło. W momencie odbioru zamówienia wzrok klienta jest skoncentrowany właśnie na tacy, dzięki czemu możemy mieć pewność, że dotrze do niego nasz komunikat. Co więcej, tace wykonywane przez doświadczonych producentów, np. przez firmę NOEX, nie tylko zawierają wysokiej jakości nadruk reklamowy, ale także umożliwiają dopasowanie wielkości, parametrów i stylu tacy do wymogów konkretnego lokalu. Oznacza to, że na takiej tacy można umieścić zarówno delikatny motyw związany z komunikacją wizualną restauracji, jak i pełnoprawną reklamę dowolnego produktu.

Maty barowe, podstawki wydawcze i inne dodatki

Tace barmańskie nie są jednak jedynym elementem wyposażenia baru, na którym możemy umieścić reklamę. Logo i hasło reklamowe można umieścić również na szklankach, kuflach, talerzach i innych elementach zastawy. W tym wypadku pole manewru może być jednak ograniczone, gdyż przykładowo na szklankach bardzo często musi znajdować się logo trunku, który w niej podajemy. Przy odrobinie kreatywności z pewnością da się jednak znaleźć takie miejsce, w którym możemy umieścić reklamę. Możliwości są naprawdę spore, trzeba po prostu je odkryć oraz dostosować do własnych potrzeb i możliwości.

Nie należy zapominać także o mniej oczywistych nośnikach. Reklamy można umieścić także na matach barowych, boxach na paragony, podkładach pod kubek, popielniczkach, podstawkach wydawczych czy koszopopielnicach. Na szczególną uwagę zasługują maty barowe. Podobnie jak tace barmańskie, powinny one łączyć funkcjonalność z estetyką. Z uwagi na to, że często z takich mat klienci odbierają swoje zamówienia, jest to również miejsce istotne z marketingowego punktu widzenia. Reklama umieszczona na takiej macie może być zatem bardzo skuteczna. Widzimy zatem wyraźnie, że w akcesoriach barowych tkwi bardzo duży potencjał reklamowy, który naprawdę warto kreatywnie wykorzystać.

Dodaj komentarz