Kupuj teraz

„Kupuj Teraz – zapłać później” w nowej odsłonie

AIQLabs – wiodący dostawca rozwiązań finansowych, do którego należą takie brandy, jak SuperGrosz, Finces czy SuperRata – rozwija markę „Kupuj Teraz – zapłać później”. Usługa w intuicyjny i bezpieczny sposób umożliwia dokonanie zakupu bez korzystania z własnego konta bankowego czy karty kredytowej, łącząc w sobie dwa narzędzia – odroczone płatności jako jedną z metod zapłaty za zakupy w wybranych sklepach oraz wirtualną kartę płatniczą KUPUJTERAZ.

Czasy, w których zakupy były dokonywane wyłącznie w sklepach stacjonarnych, już dawno odeszły w niepamięć. Proces rozwoju sektora e-commerce drastycznie przyspieszyła sytuacja epidemiczna, wymuszająca na konsumentach większą zdolność do realizacji transakcji online. Jedną z dynamicznie rosnących metod zakupowych są odroczone płatności, które stały się alternatywą dla kredytów, popularnych chwilówek czy zakupów na raty. Taki sposób nabywania produktów lub usług jest korzystny nie tylko dla kupujących, ale również samych sprzedawców, którzy płatność otrzymują od razu.

„Kupuj Teraz – zapłać później” to innowacyjna forma płatności za produkty w wybranych sklepach internetowych, zakładająca odroczoną realizację należności nawet do 30 dni – za którą nie jest pobierana żadna dodatkowa prowizja – lub po tym terminie umożliwiająca spłatę w ratach.

Wirtualna karta KUPUJTERAZ umożliwia natomiast odroczenie płatności w czasie maksymalnie do 45 dni również bez ponoszenia dodatkowych kosztów lub po tym terminie zostaje rozłożona na dwanaście rat i może być realizowana zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

W jednym i drugim przypadku limit jaki może otrzymać klient wynosi nawet do 5 000 zł, przy czym użytkownik otrzymuje dostęp do indywidualnego panelu, gdzie może na bieżąco śledzić i kontrolować swoje wydatki oraz spłaty.

Usługa odroczonych płatności sama w sobie jest wciąż nowatorskim narzędziem, które dopiero przebija się do świadomości konsumentów, przyzwyczajonych do tradycyjnych modeli finansowania. Główną zaletą jest wygoda, prostota oraz intuicyjność płacenia za zakupy czy uzyskania wirtualnej karty płatniczej. Zakupami można cieszyć się od razu, otrzymując 21-, 30- lub 45-dniową odroczoną płatność, za którą nie pobieramy żadnej prowizji. W sytuacji, gdy użytkownik nie może pozwolić sobie na jednorazową spłatę, może skorzystać z dogodnych rat o niskim oprocentowaniu i z zachowaniem komfortu czasowego – mówi Piotr Siwiec, CEO AIQLabs, do której należy marka „Kupuj Teraz – zapłać później”.

Zarówno w przypadku odroczonych płatności, jak i wirtualnej karty to usługodawca pokrywa koszty zakupów, a środki finansowe zostają w portfelu użytkownika. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie ominie go żadna okazja, ponieważ korzystając z “Kupuj Teraz – zapłać później”, ma nawet do 45 dni na podjęcie decyzji o zakupie lub zwrocie.

W przypadku płatności odroczonych w wybranych sklepach partnerskich, użytkownik ma do 30 dni na zwrot środków, a w razie potrzeby może odroczyć płatność o kolejne 30 dni za 5% wartości transakcji lub spłacić ją w trzech, sześciu lub dwunastu ratach. Jeśli z niezależnych przyczyn towar do niego nie trafi, transakcja zostaje anulowana i z tego tytułu także nie ponosi żadnych kosztów. W przypadku wirtualnej karty płatniczej KUPUJTERAZ ma czas do 45 dni na spłatę za darmo lub opcję spłaty w dwunastu ratach. Wydanie karty, utrzymanie jej i płacenie nią nic nie kosztuje.

Ponadto, użytkownik w obu przypadkach może otrzymać dodatkowy limit do 5000 zł, który może, ale nie musi, wykorzystać na dowolne zakupy

Funkcjonowanie naszej usługi jest bardzo proste. Klient kupuje, my płacimy, dając opcję odroczenia zapłaty za zakupy czy korzystania z okazji „tu i teraz”. Jednocześnie dbamy o jego wygodę, udostępniając innowacyjną formę płatności odroczonych za zakupy w wybranych sklepach internetowych, która w szybki i bezpieczny sposób umożliwia realizację płatności bez korzystania z konta bankowego oraz karty kredytowej. Skutecznie wykorzystujemy zdobyte doświadczenie na rynku FinTech, implementując narzędzia dopasowane do potrzeb nowoczesnych konsumentów. Zarówno w przypadku płatności odroczonych, jak i wirtualnej karty KUPUJTERAZ, korzystanie z usługi, utrzymanie, panel klienta, wszelkie powiadomienia są zupełnie za darmo. Karta KUPUJTERAZ dodatkowo może zostać zintegrowana z innymi płatnościami w telefonie. To klient decyduje, czy płaci teraz, czy 15go dnia każdego miesiąca, a gdy nie chce płacić za całość jednorazowo, rozkładamy płatność na dwanaście rat. Warto wspomnieć, że wirtualna karta płatnicza jest dostępna od ręki, a cały proces wnioskowania odbywa się online bez zbędnych formalności i trwa zaledwie pięć minut – dodaje Piotr Siwiec.

Usługa płatności odroczonych jest obecnie dostępna w wybranych sklepach partnerskich, których zasięg jest sukcesywnie rozszerzany. Wystarczy umieścić produkt w koszyku, a jako metodę płatności wybrać „Kupuj Teraz – zapłać później”. Następnie uzupełnić krótki formularz, dzięki czemu zakup zostanie dokonany, a usługodawca przyzna limit na kolejny. W ciągu 30 dni od złożenia zamówienia, użytkownik realizuje płatność lub po tym terminie odracza ją o kolejne 30 dni albo spłaca ratalnie. W celu otrzymania wirtualnej karty KUPUJTERAZ, wystarczy zarejestrować się na stronie Kupujteraz.pl, wypełnić krótki wniosek i poprawnie zweryfikować swoje dane. W ciągu pięciu minut użytkownik dysponuje kartą zasiloną środkami nawet do 5000 zł i może nią płacić za zakupy czy usługi.

Dodaj komentarz