unikatowe bonga

Czym wyróżniają się unikatowe bonga?

Bongo to narzędzie filtrujące, służące do palenia suszu, koncentratów lub wosku. Z tego powodu każda osoba, która pali takie zioła, powinna mieć w swojej kolekcji różnego rodzaju tego typu produkty. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się unikatowe bonga, a więc te, produkowane przez rzemieślników i wytwarzane w niewielkich zakładach w bardzo ograniczonej ilości. Charakteryzują się one również niepowtarzalnym wzornictwem. Czym dokładnie się wyróżniają? Podpowiadamy.

Unikatowe bonga — jak są skonstruowane?

Unikatowe bonga tak jak standardowe modele są fajkami, gdzie dym przechodzi przez specjalistyczny filtr, który go ochładza i oczyszcza. Dzięki temu mogą one służyć do palenia ziół, ale także inhalacji olejem lub woskiem. Takie przedmioty składają się najczęściej z czterech części. Na samej górze znajduje się ustnik, który umożliwia wciągnięcie dymu użytkownikowi oraz komory, w której gromadzi się oczyszczony i ochłodzony dym. Wykorzystuje się w tym celu na przykład filtry węglowe, powalające utrzymać fajkę w czystości. Do umieszczania suszu służy cybuch połączony mniejszą rurką z komorą z dzbanem. Dodatkowo taka fajka może być wyposażona również w sprzęgło.

Unikatowe bongo — czym się charakteryzuje?

Unikatowe bonga jak sama nazwa wskazuje, wykonywane są przez utalentowanych projektantów i rzemieślników w znacznie mniejszej skali. Nie są więc one tworzone na dużych liniach produkcyjnych, a w niewielkich hutach szkła. Dzięki temu charakteryzują się niebanalnym wzornictwem. Z uwagi na to, iż cały proces ich powstawania jest bardzo dokładnie śledzony już od momentu projektu, przez wykonanie prototypu, aż po końcową produkcję, takie fajki są niezawodne.

Unikatowe bonga nierzadko wykonywane są na indywidualne zamówienie, a więc są spersonalizowane i dostosowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Mowa tutaj o konstrukcji, rozmiarze, a także stylistyce takiej fajki wodnej. Jest to więc gratka nie tylko dla miłośników tradycyjnych, ale i nowoczesnych rozwiązań.

Dodaj komentarz