Gadżety samochodowe – na co warto postawić?

Kiedyś Henry Ford powiedział, że jego klienci mogą pomalować samochód na dowolny kolor, pod warunkiem, że będzie czarny. Jak zmieniły się czasy. W dzisiejszych czasach nabywcy nowych samochodów mają do czynienia z ogromnym, a wielu powiedziałoby, przytłaczającym wyborem. Nie tylko kolory, ale także modele, typy nadwozia, układy skrzyni biegów, źródła paliwa, rozmiary silników… lista jest długa. Do tego dochodzą gadżety samochodowe. Wolność wyboru to świetna rzecz, ale zawężenie mnóstwa opcji do tych najlepszych może ułatwić życie.

Gadżety samochodowe – elektroniczne czy nie?

Nawet jeśli posiadasz topowe BMW ze wszystkimi dodatkami, z pewnością są akcesoria samochodowe (np. dywaniki BMW e60 ) lub gadżety samochodowe, które uczynią życie łatwiejszym, bezpieczniejszym lub bardziej ekscytującym.

Oryginalna fabryczna osłona przeciwsłoneczna BMW. Prosta, oryginalna osłona przeciwsłoneczną z dumnie wyeksponowaną nazwą BMW z przodu osłony. Jest wykonany z trwałego materiału i zawiera torbę do przechowywania, gdy nie jest używana. Osłona przeciwsłoneczna jest nie tylko świetnym dodatkiem do każdego pojazdu BMW, ale jest także świetnym pomysłem na prezent dla właściciela BMW.

Miernik ciśnienia w oponach BMW. Kontrolowanie ciśnienia w oponach jest niezwykle ważne nie tylko dla bezpiecznej jazdy, ale także dla oszczędności paliwa. Dlatego posiadanie elektrycznego manometru jest dobrym rozwiązaniem. Ten konkretny gadżet wykonany z wytrzymałego materiału. Automatycznie włącza się i wyłącza oraz posiada wymienną baterię. Z przodu elektrycznego manometru do opon znajduje się duży, czytelny wyświetlacz.

Gadżety samochodowe BMW – coś na kawę

Mata antypoślizgowa na kubki. Stylowe antypoślizgowe dywaniki pod kubki , które dobrze pasują do uchwytów na kubki różnych modeli BMW. Te podkładki pod kubki są wodoodporne i pomagają w utrzymaniu czystości i porządku w otworze na kubki. Wykonane z silikonu, dzięki czemu są łatwe do czyszczenia.

Automatyczny uchwyt na kubek. Jest to wkładka na kubek o średnicy 2,75 cala wykonana z wysokiej jakości materiału silikonowego. Podobnie jak powyższa antypoślizgowa mata na kubki, ta podstawka została zaprojektowana w celu ochrony powierzchni przed wilgocią i wylewaniem się napojów. Dzięki tej podstawce, którą można łatwo wyjąć i umyć porządek będzie zachowany.

Dodaj komentarz