moda damska

Głęboka czerwień i powrót kratki – przegląd trendów w modzie damskiej jesień-zima 2022

Moda damska jesień-zima 2022 zaskakuje, ale także uspokaja wszystkich, którzy przyzwyczaili się do klasyki w największym tego słowa wydaniu. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy niesłabnącej na popularności minimalistycznej tendencji, jak również ci, którzy kochają modowe szaleństwo i przełamywanie konwencji. Najlepsze jest to, że szykuje się wiele powrotów, ale także równie dużo zaskoczeń. Sprawdźmy więc, co będzie na topie w jesienno-zimowej aurze w tle.

Wielki powrót kratki – postaw na nią w modzie damskiej na sezon jesień-zima 2022

Kratka powraca w wielkim stylu i niewiele wskazuje na to, aby w krótkim czasie miało się to zmienić. Pamiętajmy o tym tworząc stylizacje dedykowane zarówno codziennym wyjściom, jak również wieczorowym czy też biznesowym. Kratka ma się bardzo dobrze – można ją zestawiać dowolnie – zarówno z neonami, jak i innymi motywami. Z każdym będzie wyglądała wyjątkowo. Nie bójmy się wyrażać siebie, swojego jestestwa, upodobań i pokazywania tego, co lubimy. Mając na uwadze nasze samopoczucie, możemy pokazywać to właśnie przez modę, która ma wpisywać się w nasze samopoczucie i dodawać pewności siebie.

Ten sezon będzie także bezapelacyjnie należał do motywów zwierzęcych. One świetnie wpisują się stylistykę i rozbudzają wyobraźnię każdego, kto kocha zabawę formą i nie lubi sztampy w stylizacjach. Pamiętajmy o tym, że można z powodzeniem stwierdzić, że każdy, kto chociaż raz odważył się na nieoczywiste połączenia, znajdzie w tym sezonie coś dla siebie i może wyrażać się poprzez modę.

Czerwień, beże i biele – kolory mody damskiej jesień-zima 2022

Świetnie sprawdzają się różnej maści kolory, które można porównać do energetycznych, dających potencjał stylizacyjny i niepozwalających przejść obok siebie obojętnie. Czerwień, bo o nich mowa można powiedzieć z powodzeniem, że zawładnęła wyobraźnią projektantów i nic w tym dziwnego. Ma ogromny potencjał stylizacyjny, który można śmiało wykorzystać zarówno w wersji total look, jak również tej, która została zestawiona z różnej maści innymi dekorami.

A może klasyka gatunku, czyli nieśmiertelna biel? Proszę bardzo! Takie działanie to przepis na idealną stylizację w roli głównej ze wszelkiej maści zestawieniami. Biel można łączyć do woli, śmiało – bez krępacji. Pasuje do wszystkiego. A może beże? Jak najbardziej. Są subtelne i pokazują, że mają olbrzymi potencjał. Szczególnie w wersji złocistej – karmelowej.

Dodaj komentarz