gadzety firmowe

Które gadżety firmowe są najbardziej praktyczne?

Firmy tworzą i rozdają dziś mnóstwo gadżetów i upominków, jednakże część z nich jest bezużyteczna. A ponieważ nikt z nas nie lubi gromadzić kompletnie niepotrzebnych rzeczy, produkty takie psują jedynie wizerunek firmy, zamiast go poprawiać. Czytając ten artykuł, dowiesz się, jakie gadżety będą praktycznym upominkiem, a także poznasz korzyści, płynące z rozdawania takich prezentów.

Dlaczego warto rozdawać firmowe gadżety?

Na początek warto zauważyć, że każdy lubi dostawać prezenty. Jeśli więc kontrahent otrzyma jakiś praktyczny drobiazg, nasza firma będzie mu się pozytywnie kojarzyć i chętniej podejmie on z nami dalszą współpracę. Budujemy w ten sposób pozytywne relacje z klientami, a dodatkowo zapewniamy sobie szeroki zasięg reklamowy. Musimy bowiem pamiętać, że osoba obdarowana przydatnym gadżetem będzie używać go wśród innych ludzi, którzy z pewnością dostrzegą na nim logo naszego przedsiębiorstwa. Zamawiajmy więc firmowe upominki jedynie u profesjonalnych sprzedawców, na przykład Biurodrukserwis, by rozdawane produkty poza praktycznością były również wysokiej jakości.

Artykuły piśmiennicze

Gadżety, spotykane niezwykle często to długopisy z nadrukiem na zamówienie oraz notatniki. Nic w tym dziwnego, gdyż są to produkty, które przydadzą się praktycznie każdemu. Warto dodatkowo zauważyć, że wkładu w długopisie czy notesowych kartek prędzej, czy później zabraknie, dlatego nowe upominki z tej kategorii zawsze będą mile widziane. Ponadto listę piśmienniczych akcesoriów zawsze możemy rozszerzyć, chociażby o gumki, ołówki czy biurkowe koszyki do ich przechowywania. Gadżety te należą do dość tanich, a pod względem przydatności są niemal bezkonkurencyjne.

Upominki, a firmowe wartości

Ciekawe, a przy tym praktyczne gadżety to również produkty, nawiązujące do charakteru działalności firmy oraz zgodne z jej przesłaniem. Pokazujemy dzięki nim, że nasze wartości to nie jest jedynie teoria, ale staramy się realizować je w formie praktycznych działań. Jeśli więc zależy nam na promocji ekologii, dobrym pomysłem będą torby z nadrukiem wielorazowego użytku, a także wytrzymałe kubki z ekologicznych materiałów. Jeśli natomiast chcemy promować wykorzystanie przez nas nowoczesnych technologii, warto rozważyć pendrive’y z firmowym logo, bądź też podkładki pod myszkę czy klawiaturę.

Dodaj komentarz